top of page

Suaugusių treniruotės

Norite išmokti laipioti, sustiprėti ar smagiai praleisti laiką? Bonobo laipiojimo centre vyksta grupiniai užsiėmimai suaugusiems.

Patyręs laipiojimo treneris padės išmokti laipiojimo sporto subtilybių bei lipimo technikos, sustiprėti fiziškai ir įveikti individualius tikslus.

 

Laipiojimas yra išskirtinis sportas lavinantis daugumą raumenų grupių, keliantis fizinį pajėgumą, gerinantis lankstumą bei stiprinantis emocinį ir vidinį tvirtumą. Lipdami mokotės išlikti susikaupę ir pasitikėti savimi, ieškoti optimaliausių sprendimų ir nepasiduoti nesekmės atveju. Tai puiki priemonė fizinės formos gerinimui, pajėgumo didinimui ar atsipalaidavimui po sunkių darbų.

 

Užsiėmimai vyksta:

Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18:30 val. (Tr. Juozas)

Antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19:00 val. (Tr. Vytis)

_calories_291336.png

Degink kalorijas

health_fitness_3-512.png

Pagerink ištvermę

bicep.png

Sustiprėk

Jeigu norite prisijungti prie treniruočių tačiau dar nesate lipę - rekomenduojame pirmam kartui rinktis įvadinės laipiojimo pamokos paslaugą.

Prisijungti prie treniruočių galite bet kada - informuokite mus el. paštu arba telefonu.

Asmeninis
treneris

Mes užtikriname, kad nėra greitesnio būdo tobulėti nei privačių trenerių pagalba.

Treneris atsižvelgs į Jūsų poreikį ir padės sustiprėti fiziškai, pagerinti techninius gebėjimus, mokins saugos įrangos naudojimosi ar tiesiog atsakys į Jums kylančius klausimus. Mūsų konsultantai padės išsirinkti geriausią specialistą atsižvelgdami į konkretų poreikį, lipimo stilių ar kylančius klausimus.

 

Treniruotės trukmė: 1 val. Apsilankymo laikas neribojamas.

Suaugusiu registracija
bottom of page