Apie mus

BONOBO laipiojimo centras Lietuvoje įkurtas 2018 metais siekiant suburti laipiojimo sporto specialistus ir entuziastus naujam ir pažangiam požiūriui į laipiojimo sportą ir treniruočių centrą Vilniuje.

 

BONOBO laipiojimo centras įsikūrė Vilniuje, Savanorių prospekte. Išskirtinai šviesios ir erdvios patalpos leido sukurti malonią aplinką sportui ar laisvalaikiui.

 

Laipiojimo centre įrengtos aukštos kokybės laipiojimo sienos, 10 metrų aukščio aukštuminė siena su automatinėmis saugomis, atskira treniruoklių zona bei erdvūs persirengimo kambariai lankytojams.

Patyręs BONOBO personalas stengiasi padėti visiems centro lankytojams ir džiaugiasi galėdamas atsakyti į Jums kylančius klausimus. Didelis būrys mūsų trenerių bei instruktorių vieningai siekia didinti laipiojimo sporto žinomumą Lietuvoje ir nepaliaujamai gerinti paslaugų bei produktų kokybę, taip pat dalintis su Jumis puikiomis emocijomis. 

 

 

 

 

Laipiojimas mums daugiau nei sportas - tai gyvenimo būdas, kelionės, draugai ir nuotykiai …

 

IT'S ALL ABOUT COMMUNITY (3).png

Bonobo komanda

Screenshot 2019-12-03 at 14.54.44.png

Marius Galaburda

Vadovas

 Laipiojimo sportu susižavėjo prieš daugiau nei 10 metų, dar besimokydamas mokykloje. Šis sportas greitai tapo vieninteliu ir pagrindiniu, o sulaukus tinkamo amžiaus, ir pirmuoju darbu. Marius krypties nepakeitė iki šiol ir šiandien turi 8 metų darbo patirtį laipiojimo ir aktyvaus laisvalaikio paslaugų ir pardavimų srityse.

Susisiekime: marius@bonobo.lt

IMG_0254_edited.jpg

Vytis Černiauskas

Treneris / Instruktorius / HEAD routesetter’is

Prieš 8 metus susidomėjęs laipiojimu, Vytis itin sparčiai tobulėja ir jau mina senbuviams ant kulnų. Aktyviai besitreniruojantis ir dalyvaujantis varžybose, Vytis nesiruošia mažinti tempo, o turimomis žiniomis šiandien dalinasi ir su BONOBO lankytojais savarankiško laipiojimo ar grupinių treniruočių metu.

Julius Surv.jpg

Julius Survila

Alpinizmo veiklos vadovas / Instruktorius

Dar jaunystėje susižavėjęs kalnais, Julius šiandien džiaugiasi itin didele patirtimi ir daugybe prizinių vietų Lietuvos alpinistų apdovanojimuose, taip pat sėkmingai pasiektomis įspūdingomis viršūnėmis, tokiomis kaip Materhornas, Laila Peak, Petit Dru ir t.t. Julius yra patyręs kalnų gidas ir instruktorius, o BONOBO centre savo žiniomis dalinasi su naujaisiais alpinistais ar kalnų mėgėjais, ruošdamas juos saugioms kelionėms viršūnių link.

IMG_0520.jpg

Karolis Rutkauskas

Treneris / Instruktorius / Routesetter’is

Vietoje nenustygstantis ekstremalas, laipiojimo sportu besidomintis jau daugiau nei 10 metų. Daugkartinis Lietuvos ir užsienio varžybų prizinių vietų laimėtojas, apkeliavęs visą Europą ir šiuo metu apsistojęs BONOBO tam, kad sukaupta patirtimi ir puikia energija pasidalintų ir su Jumis grupinių bei privačių treniruočių metu. 

Petras.jpg

Petras Kastanauskas

Treneris / Instruktorius / Routesetter’is

Jauniausias mūsų komandos narys, tačiau patirtimi lenkiantis ne vieną. Petras lipa jau daugiau nei 10 metų, yra daugkartinis Lietuvos laipiojimo sporto jaunių čempionas, taip pat pasaulio laipiojimo čempionato YOUTH A grupės pusfinalių dalyvis, o tai – vienas geriausių Lietuvos pasiekimų tarptautinėse varžybose jaunių kategorijoje. 

Screenshot 2019-12-03 at 14.52.22.png

Julius Sveikauskas

Route setter

Pradėjęs su vienais pirmųjų laipiotojų Lietuvoje, šiandien Julius tikrai turi ką papasakoti. Dirbęs įvairiose pozicijose skirtingose Lietuvos laipiojimo salėse, Julius greitai suprato, kad trasų kūrimas yra tikrasis jo pašaukimas. Šiandien Julius yra BONOBO route setterių komandos vadas, o dauguma Jūsų bandomų trasų yra sukurtos būtent jo.

Arunas.jpg

Arūnas Kamandulis 

Instruktorius

Tikras Lietuvos alpinizmo vilkas. Kalnus Arūnas atrado prieš beveik 20 metų ir šiandien turi sukaupęs galybę patirties bei kvapą gniaužiančių istorijų. Patyręs laipiojimo kelionių organizatorius ir kalnų instruktorius Arūnas BONOBO centre veda privačias treniruotes bei mokymus, skirtus norintiems pasiruošti rimtiems iššūkiams. Mokymo patirties Arūnas sėmėsi  ne tik dirbdamas Lietuvoje, bet ir Škotijoje.

AIS_8961.jpg

Juozas Bičkūnas

Treneris / Instruktorius / Routesetter’is

Šviežiausias mūsų komandos narys, visuomet užtikrinantis Jums puikiausią nuotaiką. Juozas turi išskirtinį gebėjimą mokyti bei palaikyti, tą nuolat pastebime ne tik mes, bet ir mūsų bendruomenė. 

70826418_489957205170792_270745683260289

Vytautas Rudzevičius

IT

Geležinės kantrybės žmogus, gebantis išspręsti bet kokias technines problemas. Vytas rečiau sutinkamas salėje, tačiau kas dieną dirba ir sprendžia sistemines klaidas, siekdamas užtikrinti Jums sklandų ir patogų mūsų paslaugų tiekimą.

Simas.jpg

Simas Grigas

Renginiai

Plati šypsena ir didelė energija. Simas yra BONOBO renginių įkvepėjas. Problemos šiam žmogui greitai virsta galimybėmis ir tai puikiai atsispindi visos mūsų komandos rezultatuose.

treniruotems.jpg

????

Gal tai tu?

Jeigu tau rūpi laipiojimas ir tiki, kad kartu galime nuversti kalnus - susisiek.

marius@bonobo.lt

IMG_0309.jpg

Jonas Rimkevičius

Routesetter'is

Profesionalus sporto treneris ir routesetter'is, įvairiomis sporto šakomis besidomintis nuo pat vaikystės. Laipiojimą Jonas išbandė prieš mažiau nei 5 metus, tačiau šiandien tai didžiausia jo aistra. Joną galime sutikti ne tik Vilniaus, bet ir Kauno MD laipiojimo centre.