Apie mus

BONOBO prekinis ženklas Lietuvoje įkurtas 2018 metais siekiant suburti laipiojimo sporto specialistus ir entuziastus naujam ir pažangiam požiūriui į laipiojimo sportą ir treniruočių centrą Vilniuje.

 

BONOBO laipiojimo centras įsikūrė Vilniuje, Savanorių prospekte. Išskirtinai šviesios ir erdvios patalpos leido sukurti malonią aplinką sportui ar laisvalaikiui.

 

Laipiojimo centre įrengtos aukščiausios kokybės laipiojimo sienos, 10 metrų aukščio aukštuminė siena, atskira treniruoklių zona bei erdvūs persirengimo kambariai lankytojams.

Patyręs BONOBO šeimos personalas stengiasi padėti visiems centro lankytojams ir džiaugiasi galėdamas atsakyti į Jums kylančius klausimus. Didelis būrys mūsų trenerių bei instruktorių vieningai siekia didinti laipiojimo sporto žinomumą Lietuvoje ir nepaliaujamai gerinti paslaugų bei produktų kokybę.

 

 

 

 

Laipiojimas mums daugiau nei sportas - tai gyvenimo būdas, kelionės, draugai ir nuotykiai … Bonobo mums simbolizuoja kitokį, naują požiūrį į laipiojimą ir mus supančią bendruomenę.

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienis - Penktadienis

14:00 - 22:00

Šeštadienis - Sekmadienis

12:00 - 20:00

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

©2018 Visos teisės saugomos