top of page

Laipiojimo mokymai

INTRO mokymai

INTRO mokymai

Laipiojimo sportas lavina daugumą raumenų grupių, stiprina ištvermę, gerina koordinaciją, lygsvaros ir susitelkimo gebėjimus. Dinamiški ir fiziškai sudėtingesni judesiai, reikalaujantys skirtingų raumenų grupių darbo kartu, greičiau ir efektyviau didina fizinį pajėgumą, o įprasto lipimo metu, pasak healtfitnessrevolution.com atlikto tyrimo, sudeginama net iki 818 kcal/val. Tai puiki sporto priemonė norintiems turėti tvirtą bei sveiką kūną, būti fiziškai aktyviais ar tiesiog atsipalaiduoti po darbų ir išjudinti kūną po visos sėdimo darbo dienos.  

Laipiojimo sporte pageidaujamas sudėtingumas pasirenkamas itin lengvai, tad šis sportas tinkamas bet kokio amžiau ar fizinio pasirengimo asmenims. Nusprendusiems išbandyti laipiojimą, rekomenduojame INTRO treniruočių programą, lengvai ir glaustai supažindinančią su laipiojimo sporto pagrindais.

INTRO treniruotės skirtos pradedantiesiems laipiotojams, o jų metu tavęs laukia:

  • Pažintis su laipiojimu

  • Ką daryti prieš ir po treniruotės

  • Taisyklingas lipimas

  • Trasų skaitymas

  • Lipimo technikos

  • Žema (bouldering) ir aukšta (lead climbing) sienos

  • Saugos įranga ir kaip saugoti lipantį aukšta siena (top rope)

  • Kaip treniruotis savarankiškai

money-icon-png.png

Viskas įskaičiuota

63355.png

Optimizuota ir greita

knyga.png

Išsami teorinė ir praktinė dalis

INTRO treniruočių trukmė: 8 užsiėmimai po 2 val.

Grupės dydis: 5-10 asm.

Kaina: 120 eur. 

Laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 20:00 val. arba antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 20:00 val.

Kam skirta: visiems norintiems išsamiau susipažinti su laipiojimo pagrindais ir toliau laipioti savarankiškai arba sportuoti grupinėse treniruotėse.

Sudėtingumas: ribojimų nėra, užsiėmimai tinka bet kokio fizinio pasirengimo asmenims.

Į kainą įskaičiuojami 8 grupiniai užsiėmimai su profesionaliu treneriu ir laipiojimo instruktoriumi, laipiojimo batelių nuoma ir užsiėmimams būtinos saugos įrangos nuoma, tad papildomai reikės tik patogios ir judesių nevaržančios aprangos.

 

Mokymus baigę asmenys yra išbandę skirtingus laipiojimo būdus, susipažinę su lipimo technikomis, pilnai pasiruošę savarankiškam treniravimuisi ir aukštuminiam laipiojimui naudojantis viršutine sauga (TOP rope sauga). Kursų baigimo dieną dalyviams įteikiami tai patvirtinantys sertifikatai bei mūsų centro dovana.