Gimtadienio šventės

Aktyvi gimtadienio šventės programa laipiojimo uolomis centre su patyrusiais instruktoriais.

 

Kartu su instruktorių pagalba vaikai leisis į žaismingų nuotykių kelionę ir bandys įveikti kliūčių ir nuotykių kupinas kalnų viršūnes. Kelionėje lauks judrūs žaidimai, komandinės bei individualios užduotys, laipiojimo uolomis pradžiamokslis ir net 10 metrų aukščio uola drąsiausiems.

 

Vaikų užimtumu ir saugumu pasirūpins patyrę mūsų instruktoriai ir laipiojimo centro darbuotojai. Mes užtikriname energingus pojūčius ir naują patirtį!!!

 

Šventės dalyviams rezervuojamas terasoje esantis erdvus stalas vaišėms, talpinantis iki 20 vaikų. Programos metu vaikai nevaržomai galės prisėsti atokvėpio minutei, o pasibaigūs programai - neskubėdami vaišintis tortu bei kitomis vaišėmis.

 

Programa su instruktoriumi truks 1,30 val. Šventės kambarėlis rezervuojamas 2,30 val. Puse valandos prieš ir po laipiojimo užsiėmimo skiriama švantės dalyvių atvykimui, vaišėms bei išvykimui. Programa su vedėju prasidės 30 min. po rezervacijos laiko pradžios, tad šventės organizatorius kviečiame atvykti ankščiau ir pasiruošti, o svečius kviesti prieš pat aktyvią dalį. 


 

Gimtadinio šventės

Renginio kaina:

>10 asm. - 240 Eu

11-15 asm. - 280 Eu

16-20 asm. - 300 Eu

20+ asm. - 8 Eu/asm

 

Į kainą įsaičiuota: apsilankymas laipiojimo centre visiems šventės dalyviams, instruktoriaus rezervacija su šventine programa (1,30 val.), šventės stalo terasoje rezervacija (2,30 val.).

Papildomos paslaugos:

Laipiojimo pramogos su vedėju ir šventės stalo rezervacijos pratęsimo paslauga: 50 Eu/30min.

DĖMESIO: šventės dalyviai turi turėti sporto avalynę, taip pat patogią ir judesių nevaržančią aprangą. Dėl šventės dalyvių ir kitų laipiojimo centro lankytojų saugumo, pasibaigus užsiėmimui su instruktoriumi būti lipamoje dalyje DRAUDŽIAMA.