top of page

Pirmasis apsilankymas

Laipiojimas yra išskirtinis sportas lavinantis daugumą raumenų grupių, keliantis fizinį pajėgumą, gerinantis lankstumą bei stiprinantis emocinį ir vidinį tvirtumą. Tai puikus užsiėmimas norintiems atsipalaiduoti po darbų, siekiantiems sustiprėti fiziškai ar ieškantiems naujų parmogų su draugų grupe.

 

Savarankiškai laipiojimo centre galite apsilankyti bet kuriuo centro darbo metu, išankstinė registracija nereikalinga. Centre visuomet dirba patyrę instruktoriai kurie pirmo apsilankymo metu glaustai supažindins su sale ir laipimo procesu, patars nuo ko pradėti bei galės atsakyti į visus Jums kylančius klausimus. Nebijokite klausti, mes džiaugiamės galėdami Jums padėti.

 

Jeigu norite išsamiau susipažinti su laipiojimo sportu ir lipimo pagrindais bei technikomis, rekomenduojame samdyti privatų trenerį arba pirmojo apsilankymo metu rinktis įvadinę laipiojimo pamoką su instruktoriumi.

Savarankiškas apsilankymas

 

Norintiems išsamiai susipažinti su laipiojimo sporto pagrindais ir lipimo technikomis - rekomenduojame rinktis įvadinę laipiojimo pamoką su privačiu instruktoriumi. Pamokos metu išbandysite įvairaus sudėtingumo sienas, mokysitės taisyklingai lipti ir praktikuositės lipdami trasas.

Privatus instruktorius atsakys į Jums rūpimus klausimus ir užtikrins įdomius ir naujus potyrius.

 

Įvadinės laipiojimo pamokos kaina: I asm. - 30 eur. / II asm. - 40 eur. / III asm. - 55 eur. (pilnas kainynas - bonobo.lt/kainos)

Į kainą įskaičiuotas apsilankymas laipiojimo centre, laipiojimo batelių nuoma, privatus instruktorius (1 val.) ir visa reikalinga įranga.

Šiai paslaugai BŪTINA išankstinė registracija - www.bonobo.lt/registracija

Jeigu registruojatės su dovanų kuponu, kupono kodo nurodyti nereikia - pasirinkite atsiskaitymą vietoje, o kuponą pateikite apsilankymo metu.

Įvadinė laipiojimo pamoka

 

Laipiojimas - puiki pramoga Jūsų įmonės išvykai, draugų ratui ar gimtadienio šventei.

Palaikykite bei padrąsinkite vienas kitą, kartu įveikite užduotis ir išsiaiškinkite, kuris iš Jūsų - geriausias laipiotojas. Tai nepamirštami ir smagūs įspūdžiai kupini pergalių ir pasiekimų. 

 

Laipiojimas yra puiki komandos formavimo užduotis ar išskirtinai smagus aktyvus laisvalaikis Jūsų draugų ratui.

 

Vienkartinio apsilankymo kaina - 10 eur / asm.

Vienkartinio apsilankymo kaina grupei (10 ar daugiau asm.) - 8,5 eur /asm.

Privataus instruktoriaus kaina grupei - 50 eur.

Laipiojimo batelių nuomos kaina - 2 eur / asm. 

Apsilankymas su grupe

1Savarankiškas apsilankymas
3Apsilankymas su grupe
2Įvadinė laipiojimo pamoka
Forma
bottom of page