Pirmasis apsilankymas

Laipiojimas yra išskirtinis sportas lavinantis daugumą raumenų grupių, keliantis fizinį pajėgumą, gerinantis lankstumą bei stiprinantis emocinį ir vidinį tvirtumą. Tai puikus užsiėmimas norintiems atsipalaiduoti po darbų, siekiantiems sustiprėti fiziškai ar ieškantiems naujų parmogų su draugų grupe.

 

Savarankiškai laipiojimo centre galite apsilankyti bet kuriuo centro darbo metu, išankstinė registracija nėra būtina. Centre visuomet dirba patyrę instruktoriai kurie pirmo apsilankymo metu glaustai supažindins su sale ir laipiojimu, patars nuo ko pradėti bei galės atsakyti į visus Jums kylančius klausimus. Nebijokite klausti, mes džiaugiamės galėdami Jums padėti.

 

Jeigu norite išsamiau susipažinti su laipiojimo sportu ir lipimo pagrindais bei technikomis, rekomenduojame samdyti privatų trenerį arba pirmojo apsilankymo metu rinktis įvadinę laipiojimo pamoką su instruktoriumi.

Savarankiškas apsilankymas

 

Norintiems išsamiai susipažinti su laipiojimo sporto pagrindais ir lipimo technikomis rekomenduojame rinktis įvadinę laipiojimo pamoką su privačiu instruktoriumi. Pamokos metu išbandysite įvairaus sudėtingumo sienas, mokysitės taisyklingai lipti ir praktikuositės lipdami trasas.

Privatus instruktorius atsakys į Jums rūpimus klausimus ir užtikrins įdomius ir naujus potyrius.

 

Įvadinės laipiojimo pamokos kaina: I asm. - 30 eur. / II asm. - 40 eur. / III asm. - 55 eur.

Į kainą įskaičiuotas apsilankymas laipiojimo centre, laipiojimo batelių nuoma, privatus instruktorius (1 val.) ir visa reikalinga įranga.

 

 

Įvadinė laipiojimo pamoka

 

Laipiojimas - puiki pramoga Jūsų įmonės išvykai, draugų ratui ar gimtadienio šventei.

Palaikykite bei padrąsinkite vienas kitą, kartu įveikite užduotis ir išsiaiškinkite, kuris iš Jūsų - geriausias laipiotojas. Tai nepamirštami ir smagūs įspūdžiai kupini pergalių ir pasiekimų. 

 

Laipiojimas yra puiki komandos formavimo užduotis ar išskirtinai smagus aktyvus laisvalaikis Jūsų draugų ratui.

 

Vienkartinio apsilankymo kaina - 10 Eu / asm.

Vienkartinio apsilankymo kaina grupei (10< žm.) - 8,5 Eu /asm.

Privataus instruktoriaus kaina grupei - 40 Eu.

Laipiojimo batelių nuomos kaina - 2 Eu / asm. (bateliai nėra privalomi, tačiau rekomenduojami)

Apsilankymas su grupe

 

Jaunesni nei 16 metų vaikai laipiojimo centre lankytis gali tik su lydinčiais suaugusiais asmenimis. Kartu su tėveliais sėkmingai lipa vaikai nuo 3-4 metų amžiaus, savarankiškai sienas įveikti pajėgia vaikai nuo 6 metų.

 

Savarankiškam laipiojimui su vaikais išankstinė registracija nėra būtina. 

 

Vienkartinio apsilankymo kaina vaikams iki 16m - 8 Eu / asm.

Laipiojimo batelių nuomos kaina - 2 Eu / asm. (bateliai nėra privalomi, tačiau rekomenduojami)

Apsilankymas su vaikais